تبلیغات
طرح تعاون - درباره سیستم و نحوه کسب درآمد طرح تعاون
لینکدونی - لینک های جالب از سراسر وب

سایتی پر از شکلک برای وبلاگ شما
افزایش رتبه وبلاگ
بهترین سایت تفریحی
بهترین سایت تفریحی
فروش اسپمرهای میهن بلاگ
فروش اسپمرهای میهن بلاگ
فروش اسپمرهای میهن بلاگ
بهترین چیزها
«جوک ،اس ام اس ،لطیفه»
Avril Lavigne Lover
لینک خودرا اینجا ثبت کنید ...
ادامه - آرشیو لینکدونی ...

آمار وبلاگ

امروز :
دیروز :
این ماه :
ماه قبل :
کل :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
تعداد صفحات :

قدرتمند ترین سایت ارائه خدمات طراحی وب سایت و نرم افزار های کاربردی

درباره سیستم و نحوه کسب درآمد

:: راهنما ::

خواهشمند است قبل از عضویت و شروع بازاریابی کلیه مندراجات این بخش را با دقت مطالعه فرمایید. در صورتی که پاسخ سوالات و یا ابهامات خود را در این بخش نیافتید با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.


1) چند تذکر بسیار مهم:

- سامانه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ایران (iranadvertisers) صرفا یک سیستم تبلیغاتی است که با استخدام اعضا به عنوان بازاریاب تبلیغاتی، در راستای افزایش بازدید وب سایت حامیان خود فعالیت می نماید.

- درآمد ایران ادورتایزرز تنها از طریق درج و نمایش تبلیغات در وب سایت خواهد بود. ایران ادورتایزرز هیچگونه مبلغی تحت هیچ عنوان از کاربران خود دریافت نمی نماید.

- کلیه تراکنش های مالی (دریافت ها و پرداخت ها) در سمت کاربران و به صورت کاملا کاربرگرا صورت میپذیرد و ایران ادورتایزرز هیچگونه دخالتی در این خصوص ندارد. لذا هیچگونه واسطه ای وجود ندارد و هیچگونه ارزی از کشور خارج نمی شود.

- درآمد در ایران ادورتایزرز با توجه به مسائل شرعی، به هیچ عنوان به صورت دائمی نیست و هر کاربر پس از دریافت دستمزد خود از سیستم حذف میگردد. درآمد هر فرد دقیقا متناسب با میزان فعالیت وی می باشد.

- آنچه که کاربران تحت عنوان دستمزد بازاریابی دریافت مینمایند، حاصل تلاش آنها در معرفی و جذب بازدیدکننده برای وب سایت حامیان ما می باشد.

- سامانه ایران ادورتایزرز با نشانی http://www.iranadvertisers.com در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد به ثبت رسیده است.

چگونه با ایران ادورتایزرز به کسب درآمد بپردازیم؟

- پس از فعال شدن لینک بازاریابی شما توسط سرگروه، لینک بازاریابیتان را که در قسمت انتهایی پنل کاربری درج شده است در اختیار دوستانتان قرار دهید تا از طریق لینک شما ثبت نام نمایند. شما میتوانید لینک بازاریابیتان را در وب سایت یا وبلاگتان قرار دهید.

- هیچگونه محدودیتی در تعداد افرادی که شما می توانید به صورت مستقیم جذب نمایید وجود ندارد. شما می توانید از یک تا بی شمار فرد را با لینک بازاریابی خود جذب نمایید.

- هر کاربر زمانی که فردی را با لینک خود جذب می نماید در یک گروه بازاریابی جدید در یک رتبه بالاتر قرار میگیرد. حال اگر افرادی که شما جذب نموده اید یک رتبه پیشرفت کنند شما نیز یک رتبه پیشرفت خواهید داشت تا زمانی که به رتبه سرگروهی برسید.

- به عنوان مثال اگر شما 5 نفر را از طریق لینک بازاریابی خودتان جذب نمایید. آنگاه در 5 گروه در رتبه بازاریابی 4 قرار خواهید گرفت. حال اگر هریک از آن 5 نفر خود نیز 5 نفر را به سیستم معرفی نمایند آنگاه شما در 25 گروه در رتبه بازاریابی 3 قرار خواهید گرفت. اگر هر یک از این 25 نفر نیز همین روند را ادامه دهند شما در 125 گروه در رتبه بازاریابی 2 و در نهایت در 625 گروه در رتبه بازاریابی 1 و به عنوان سرگروه قرار خواهید گرفت. حال شما در 625 گروه مختلف، مانند آن گروه 5 نفره ای که خودتان در ابتدای ثبت نام در آن عضو شدید، در رتبه سرگروهی قرار دارید. فرض کنیم در هر یک از این گروه ها 5 نفر بخواهند عضو شوند لذا برای تایید حساب خود ملزم به پرداخت مبلغ 5000 تومان به سرگروه خود (شما) هستند. لذا در آمد نهایی شما در این مثال حدود 15 میلیون تومان خواهد بود که به تناوب به حسابتان کارت به کارت میشود و از آن گروه ها حذف میشوید. حال بسته به پتانسیل و تلاش خودتان روند را با 10 نفر محاسبه نمایید.

- هر کاربر که توسط شما جذب شده است در صورتی در شمار زیرمجموعه های شما محسوب می شود که لینک بازاریابی وی فعال شده باشد.

- افرادی را جذب نمایید که آنها نیز روند کار را ادامه دهند در غیر این صورت هیچ منفعتی برای شما نخواهد داشت.

- شرط واریز وجه به حساب شما زمانی که به رتبه سرگروهی نائل شدید آن است که حداقل 5 نفر را به صورت مستقیم جذب نموده باشید.

- هیچگونه محدودیتی در میزان درآمد شما وجود ندارد.

- درآمد شما از 4 سطح بعد از خودتان است و نه از زیر مجموعه هایتان لذا شما از یک سطح درآمد کسب می نمایید.

حال با خیال راحت از طریق لینک زیر عضو شده و ان شاا... با دریافت مبالغ میلیونی عضویت شما به پایان برسد

برای ثبت نام اینجا کلیک فرمائید


نوشته : تعاون تعاون در پنجشنبه 2 تیر 1390 نظرات ( ) - لینک مطلب


جست و جو در سایت
 

 

آرشیو
موضوعات
آخرین مطالب ارسالی
نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب
 

All Right Reserved By ~  Coded For blogfa , Mihanblog & ... By : www.Web-fa.mihanblog.com