تبلیغات
طرح تعاون - اخبار سایت و لینک ثبت نام (روزهای آخر ثبت نام رایگان) طرح تعاون
لینکدونی - لینک های جالب از سراسر وب

سایتی پر از شکلک برای وبلاگ شما
افزایش رتبه وبلاگ
بهترین سایت تفریحی
بهترین سایت تفریحی
فروش اسپمرهای میهن بلاگ
فروش اسپمرهای میهن بلاگ
فروش اسپمرهای میهن بلاگ
بهترین چیزها
«جوک ،اس ام اس ،لطیفه»
Avril Lavigne Lover
لینک خودرا اینجا ثبت کنید ...
ادامه - آرشیو لینکدونی ...

آمار وبلاگ

امروز :
دیروز :
این ماه :
ماه قبل :
کل :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
تعداد صفحات :

قدرتمند ترین سایت ارائه خدمات طراحی وب سایت و نرم افزار های کاربردی

اخبار سایت و لینک ثبت نام (روزهای آخر ثبت نام رایگان)

قابل توجه دوستان

این سایت جای هیچ شکی ندارد و زمان را از دست ندهید.
بلافاصله پس از ثبت نام با لینک ما حساب شما فعال شده و لینک عضو گیری خود را دریافت خواهید کرد البته تا آخر خردادماه رایگان است. بعد از دریافت لینک بسرعت چند وبلاگ ایجاد کنید و همین متن وبلاگ با 5تومان را در آن کپی و بجای لینک ما لینک خودرا قرار دهید . بسرعت برای وبلاگ خود تبلیغ کنید. تا اعضای شما نیز از ثبت نام رایگان بهره شوند

برای ثبت نام اینجا کلیک فرمائید

:: اخبار سامانه ::

+ ایران ادورتایزرز در جمع 1000 وب سایت برتر ایران
ارسال شده توسط تیم مدیریت، 30 خرداد 1390

مطابق آمار رسمی اعلام شده از سوی پایگاه ارزیابی وبسایت‌های اینترنتی Alexa.com، ایران ادورتایزرز در حال حاضر با کسب رتبه 955 در میان تمامی وب سایت های مورد بازدید توسط کاربران ایرانی به جمع 1000 وب سایت برتر کشور پیوست. لازم به ذکر است بر اساس همین آمار، ایران ادورتایزرز در حال حاضر در شهر یزد بیشترین استقبال را در میان هموطنان دارد. امید است با یاری خداوند متعال و تلاش بیشتر شاهد پیشرفت روزافزون سامانه کسب درآمد ایران ادورتایزرز باشیم.
با سپاس از همکاری تمامی کاربران عزیز

+ طرح حساب ویژه، هدیه ایران ادورتایزرز به فعالترین کاربر هر ماه
ارسال شده توسط تیم مدیریت، 27 خرداد 1390

همانگونه که مستحضر هستید، کلیه حساب هایی که سرگروه آن تیم مدیریت ایران ادورتایزرز است تا پایان روز 31 خردادماه 1390 به صورت رایگان تایید می گردند. ایران ادورتایزرز در نظر دارد با توجه به اتمام مهلت تایید رایگان، در جهت اثبات صداقت کاری خود و نیز ایجاد فضای رقابت در میان کاربران برای فعالیت بیشتر، از تاریخ 1 تیرماه 1390 حساب سرگروهی خود و کلیه درآمدهای آن را با نام "حساب ویژه" به مدت یک ماه در اختیار فعالترین کاربر خود قرار دهد. لازم به ذکر است این طرح ازین پس هر ماه اجرا می گردد و در روز 30 هر ماه فعالترین کاربر بر اساس تعداد گروه هایی که کاربر در آنها در رتبه 4 قرار دارد (تعداد افرادی که با لینک بازاریابی خود ثبت نام کرده است) توسط تیم مدیریت معرفی می گردد و به مدت یک ماه حساب ویژه و کلیه درآمدهای آن به آن کاربر تعلق خواهد گرفت.
حساب مذکور فاقد لینک بازاریابی می باشد و تنها امکان تایید لینک کاربران جدیدی را دارد که سرگروهشان "حساب ویژه" است. تایید توسط "حساب ویژه" از اول تیرماه رایگان نمی باشد. صاحب "حساب ویژه" به صورت موقت فعالترین کاربر هر ماه خواهد بود. "حساب ویژه" با توجه به اینکه "ایران ادورتایزرز" سرگروه فعلی اکثر گروه های کاربری موجود می باشد دارای درآمد فوق العاده ای خواهد بود که در هر ماه مستقیما به فعالترین کاربر خواهد رسید. برنده "حساب ویژه" تیرماه در روز 30 خردادماه اعلام می گردد. صاحب "حساب ویژه" حق تایید رایگان اعضا را ندارد.
شما نیز می توانید برنده "حساب ویژه" ایران ادورتایزرز و کلیه درآمدهای آن باشید. کافی است تلاش کنید. این است تحقق یک رویای بزرگ.
توضیحات بیشتر: معیار انتخاب کاربر فعال تعداد افرادی است که از طریق هر کاربر به صورت مستقیم ثبت نام و تایید شده اند. در صورت شرایط یکسان معیار بعدی تعداد زیرگروه ها در سطح بعدی خواهد بود. لازم به ذکر است امکان هیچگونه تقلب در این خصوص وجود نداشته و قبل از انتخاب کاربر فعال کلیه روند فعالیت وی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
با آرزوی موفقیت


نوشته : تعاون تعاون در دوشنبه 30 خرداد 1390 نظرات ( ) - لینک مطلب


جست و جو در سایت
 

 

آرشیو
موضوعات
آخرین مطالب ارسالی
نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب
 

All Right Reserved By ~  Coded For blogfa , Mihanblog & ... By : www.Web-fa.mihanblog.com